Kyllä meille pääsee. Matkalla on muutama mutka ja möykky, joten autolla kannattaa varata noin 15 minuuttia ylimääräistä aikaa. Ratinan risteykseen on asennettu taas liikennevalot, joten liikenne sujuu sekä keskustan että Härmälän suuntaan samalla nopeudella.
Tällä hetkellä Hatanpään valtatieltä ei pääse suoraan pihaamme. Myös kävellen pitää koukata Hatanpään puistokuja 31:n kautta takapihalle ja sieltä Hatanpään valtatien puoleiselle sisäänkäynnille. Autolla kulku Hatanpään puistokujalle tapahtuu Lokomonkadun kautta. Lisätietoja meille tulemisesta näet Sijainti -sivulta.
Kausittaisia tai satunnaisia puutarha- ja pihatöitä varten ei kannata ostaa omia pihakoneita. Meiltä saat koneita ruohonjuuritason hoitamisesta aina oksien silppuamiseen, klapien tekemiseen ja kannon poistamiseen saakka.
Koneet tarkistetaan ja tarvittaessa terät teroitetaan tai vaihdetaan ennen jokaista vuokrausta.
Annamme tuotetta noudettaessa opastuksen tuotteen käyttöön.
Kaikki vuokrattavat pihakoneet ja hinnat löytyvät Pihakoneiden vuokraushinnasto -sivulta.
Kunnioitamme yksityisyyttäsi, emme käytä evästeitä.
Ylös